ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА.

Переможцями   традиційного щорічного  конкурсу імені Олеся Гончара журналу «Бористен» за  2015 рік  визнані:

 Іларіон та Раїса Хейлик ( Ню-Джерзі, США) – за  багаторічні дописи присвячені життю та побуту західної української діаспори, зокрема, за цикл художньо-публіцистичних нотаток «Трикутник», який розповідає про  історію становлення української громади Венесуели.  А також за  цікаві та високохудожні  фоторепортажі, що ілюструють  природу тропічних широт.

 Володимир Могучий  ( Ню- Джерзі, США) – за багаторічну працю по утвердженню Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді, а також за патронат над релігійним додатком журналу «Бористен»  бюлетенем «Наша Церква –Київський Патріархат».  Через далеку відстань та реалії життя в іншій країні він не зміг прибути на святкову імпрезу. Але присутні на заході із цікавістю прослухали  його привіти до високого зібрання, котрі він передав до редакції засобами інтернет-зв’язку.

 Володимир Білецький ( м. Донецьк -  м. Полтава)- за цикл статей "Постаті" про видатних людей Донбасу ХІХ-ХХІ ст., - поетів і науковців, композиторів і співаків, геологів і економістів, управлінців і політиків, журналістів і правозахисників, - які в різні часи суттєво вплинули на постання і розвиток Донбасу як промислового і культурного центру Східної України.

Ольга Рєпіна (м. Дніпропетровськ) – за цикл літературознавчих статей та рецензій на книги українських авторів.

 Геннадій Гайко - ( м. Алчевськ –м.  Київ) - за цикл статей "Постаті" про видатних людей Донбасу ХІХ-ХХІ ст., - поетів і науковців, композиторів і співаків, геологів і економістів, управлінців і політиків, журналістів і правозахисників, - які в різні часи суттєво вплинули на постання і розвиток Донбасу як промислового і культурного центру Східної України.

 Христина Лукащук (м. Львів) – за високохудожні твори, спрямовані на духовне та патріотичне виховання дітей та юнацтва.

Урочите нагородження пройшло у центрі культури української мови ім. О.Гончара. Ми щиро вдячні за цікаву та змістовну імпрезу,  а також креативні музичні подарунки від студентів. Незабаром детальний репортаж!

На фото: Шеф-редактор журналу "Бористен" Фідель Сухоніс

На фото: переможці отримали дипломи і пам'ятні книги від Національного гірничого університету "Відповідність часу"

На фото: чудові креативні перфоманси від студентів НГУ

 

Прес-служба журналу «Бористен», фото Володимира Корінного

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.